CYKLINOWANIE PODŁOGI Z DESEK – WARSZAWA

Jeśli nie są Państwo pewni, czym jest cyklinowanie, poniższy artykuł wam to objaśni. Przybliżamy w nim metody swojej pracy punkt po punkcie!

ETAP 1 – SZLIFOWANIE PARKIETU WARSZAWA

Cyklinowanie jest to szlifowanie wierzchniej warstwy drewna[ PARKIETU]. My korzystamy z cykliniarki firmy DEVA. Urządzenie to pozwala na cyklinowanie bezpyłowe, czyli takie w wyniku którego nie opyla się całego pomieszczenia, ponieważ cały pył zbierany jest do specjalnego worka na pył.

Do cyklinowania parkietów wykorzystuje się różnej grubości papiery ścierne. Grubości papierów zaczynają się od 36, a na 120 kończąc w zależności od rodzajów parkietów. Do szlifowania brzegów używamy maszyny DEVA STRĄG I FESTOOL.

ETAP 2 – SZPACHLOWANIE ŚWIEŻO ZESZLIFOWANEGO PARKIETU

W następnej kolejności bardzo ważne jest szpachlowanie. Podczas cyklinowania tworzy się naturalny pył, który później wykorzystujemy w tym procesie. Uprzednio oczywiście należy go zmieszać z odpowiednią substancją wykorzystywaną do szpachlowania – przeważnie jest to Resiplast .

Uzyskawszy odpowiednią konsystencję zaciągamy wszystkie szczeliny na parkiecie, dokładnie wypełniając je{ szpachlą}.

ETAP 3 – POLEROWANIE PODŁOGI

Kolejno musimy pozostawić całą powierzchnię do wyschnięcia, po czym cyklinujemy papierem 120 i polerujemy maszyną z pochłaniaczem. Do tego celu wykorzystuje się zawsze maszynę wolnoobrotową, która dokładnie wszystko wygładzi papierami ściernymi 120 lub 150

ETAP 4 – NAKŁADANIE PODKŁADU NA WYPOLEROWANY PARKIET

Bardzo ważne jest by cała powierzchnia była równa i pozbawiona wszelkich szpar. Po wykonaniu tych niezwykle istotnych zabiegów, należy dokładnie odkurzyć całą drewnianą powierzchnię, by móc wykonać rekonesans.

Kiedy wszystko jest jak należy, nakłada się podkład za pomocą specjalnego wałka, a kiedy ten wyschnie poleruje się ponownie całą powierzchnię.

ETAP 5 – LAKIEROWANIE PODŁOGI

Następnie należy przetrzeć podłogę wilgotną szmatką i nanieść warstwę lakieru. My wykorzystujemy lakiery firmy DEVA I HARTZLACK.

Układanie i naprawa parkietu – Warszawa oraz okolice

Jako specjaliści w swojej branży dokładamy wszelkich starań, aby podłogi, które przygotowujemy na zlecenie naszych Klientów, były nie tylko solidnie wykonane, ale również niezwykle estetyczne. Dlatego też oferujemy m.in. ich profesjonalne lakierowanie, olejowanie oraz cyklinowanie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i terminowe realizacje. Działamy na terenie Warszawy, a także całego województwa mazowieckiego. Zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowa renowacja schodów na terenie Warszawy i okolic

Naszym Klientom z Warszawy oraz innych miejscowości województwa mazowieckiego oferujemy również renowację schodów drewnianych. Umożliwiamy m.in. ich szlifowanie i cyklinowanie. Zajmujemy się też układaniem parkietu (deski), a także jego czyszczeniem. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby prywatne, jak i różnego rodzaju instytucje oraz przedsiębiorstwa.

Na Państwa zlecenie wykonamy m.in.:

cyklinowanie cechy parkieciarza dobrego

W naszej pracy wykorzystujemy najwyższej klasy materiały oraz najnowsze technologie.
Wszelkie prace wykonują wysoce wykwalifikowani pracownicy.

Całość usług parkieciarskich, które oferujemy obejmuje:

cyklinowanie szerokosc desek warszawa
 • Pomiar wilgotności posadzki
 • Renowacja starych parkietów, desek, schodów i tralek
 • Gruntowanie posadzki
 • Uzupełnianie starych parkietów
 • Szlifowanie posadzki
 • Listwowanie oraz renowacja starych listew
 • Układanie parkietu, deski lub mozaiki
 • Lakierowanie, olejowanie i bejcowanie
 • Cyklinowanie, szpachlowanie i polerowanie
  podłóg drewnianych nowych

Atrakcyjna cena cyklinowania – Warszawa

cyklinowanie warszawa renowacja

Korzystając z naszych usług, można liczyć na przejrzyste warunki współpracy i atrakcyjne ceny. Jaki jest cennik cyklinowania w Warszawie? Zachęcamy do zapoznania się z kosztorysem wybranych usług. Ostateczny koszt uzależniony jest od metrażu, na którym będziemy pracować. Klienci nie muszą obliczać go samodzielnie. Wystarczy nawiązać z nami kontakt, a przeprowadzimy sprawną wycenę i odpowiemy na wszystkie pytania. Cena cyklinowania zaczyna się już od 25 złotych za metr kwadratowy, co jest bardzo korzystną propozycją. Polecamy kompleksowe pakiety usług, które obejmują również szpachlowanie, lakierowanie i olejowanie. Przy renowacjach zniszczonych parkietów na ceny wpływa również stan podłogi i ilość pracy, którą trzeba włożyć w jego odnowienie. Dobrą wiadomością jest fakt, że podejmujemy się różnych wyzwań i każdemu zapewniamy profesjonalną pomoc.

Dużym zainteresowaniem cieszy się także układanie parkietu w Warszawie. W tym przypadku cennik zaczyna się od 35 złotych za metr kwadratowy. Warto pamiętać, że są różne rodzaje podłóg, a klienci mogą zgłaszać rozmaite sugestie aranżacyjne. Układamy mozaiki przemysłowe, panele, deski dwuwarstwowe i oferujemy inne usługi, w tym barwienie, usuwanie lepiku i wykonywanie wylewek samopoziomujących. Atrakcyjna cena wynika z wykorzystania nowoczesnych technologii, które znacznie przyspieszają układanie parkietu i pozwalają nam na dużą wydajność pracy. Każdy klient może liczyć na dwuletnią gwarancję na usługę i dogodne terminy realizacji.

Renowacja parkietu

 • Cyklinowanie Bezpyłowe
  Cena zależy od metrażu i stopnia zniszczenia parkietu
  25 – 40 zł/m2
 • Cyklinowanie bezpyłowe, szpachlowanie, lakierowanie/olejowanie
  Cena zależy od metrażu i stopnia zniszczenia parkietu. Cena z materiałem.
  80 – 120zł/m2
 • Montaż listwy przypodłogowej
  25 zł/m2
 • Montaż Cokołu
  15 – 25 zł/mb
 • uzupełnianie ubytków
  Cena zależy od metrażu i stopnia zniszczenia parkietu
  wg. wyceny
 • Cyklinowania z lakierem w cenie (cyklinowanie bezpyłowe,
  szpachlowanie, polerowanie, 3 x lakierowanie)
  Cena zależy od metrażu i stopnia zniszczenia parkietu
  80 – 120 zł/m2

układanie parkietu

panele czy parkiet
 • Układanie parkietu, cyklinowanie bezpyłowe, szpachlowanie,
 • układanie parkietu
  35 – 60 zł/m2
 • Układanie paneli (podłoga pływająca)
  25 – 55 zł/m2
 • Układanie gotowego parkietu na klej,
  deski dwuwarstwowe, trójwarstwowe
  35 – 70 zł/m2
 • Układanie mozaiki przemysłowej
  35 – 55 zł/m2

Inne usługi parkieciarskie

odnowienie drewnianej balustrady
renowacja schodów
 • Barwienie
  15 zł/m2
 • Konserwacja podłogi olejowanej
  25 – 50 zł/m2
 • Renowacja schodów (bezpyłowa), 4 x lakierowanie
  90 – 150 zł/stopień
 • Usuwanie subitu, lepiku, kleju
  40 – 70 zł/m2
 • Naprawa podłoża, wylewki
  wg. wyceny
 • Wylewki samopoziomujące
  35 – 35 zł/m2
 • Dojazd do Klienta w celu weryfikacji aktualnego stanu podłogi
  Jeśli Klient skorzysta z usług ta kwota jest zwracana
  50 zł

CYKLINOWANIE BEZPYŁOWE SCHODÓW WARSZAWA

Profesjonalne cyklinowanie parkietu to odpowiedzialna praca. Robimy wszystko, by w optymalny sposób łączyć estetykę i funkcjonalność. Pracujemy sprawnie, w dogodnych dla inwestora terminach. Naszym fachowcom można zaufać. Już od pierwszych chwil współpracy służymy praktycznymi poradami. Ile będzie kosztować odnawianie parkietów w Warszawie i okolicach? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Po zebraniu kluczowych informacji przedstawimy koszt planowanej usługi. Pracujemy na przejrzystych warunkach, bez ukrytych kosztów. W ramach współpracy jesteśmy w stanie podjąć się nie tylko cyklinowania, ale także lakierowania, olejowania, listwowania, a nawet gruntowania i szlifowania posadzki. Wszystko to w korzystnej cenie.

renowacja schodow

Wszystkim naszym klientom zapewniamy bezproblemową i szybką współpracę. Doskonałą wizytówką działalności firmy Cyklin-Perfect z Warszawy jest zadowolenie klienta oraz radość z błyszczącego i zadbanego parkietu. Nasza działalność obejmuje województwo mazowieckie.

Skontaktuj się z nami.

malikowski.marcin@wp.pl

 • USŁUGI PARKIECIARSKIE – RENOWACJA CENA, NAPRAWA CENNIK, LAKIEROWANIE I CYKLINOWANIE PARKIETU WARSZAWA

Cyklin-Perfekt z Warszawy zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz wykonawstwem w ramach usługi bezpyłowego cyklinowania podłóg. Nasze główne cechy to: terminowość, sumienność oraz skrupulatność. Głównym obszarem działalności Cyklin-Perfekt jest Warszawa oraz okoliczne miejscowości w woj. mazowieckim.

Nasza działalność na rynku rozpoczęła się 10 lat temu. Przez ten czas zdobyliśmy nie tylko niezbędną wiedzę, ale także doświadczenie w zakresie bezpyłowego cyklinowania różnego rodzaju parkietów. W krótkim czasie zyskaliśmy silną pozycję w Warszawie.

author avatar
cyklinadmin Parkieciarz - Cykliniarz